Національний фонд сну представив увазі 4 ключові причини нічного підвищеного потовиділення. Одним з пояснень є інфекції, в тому числі ВІЛ.

Однією з причин даного стану є прийом лікарських препаратів, наприклад, антидепресантів, таблеток для зниження температури. У будь-якому випадку медики не рекомендують залишати без уваги підвищене потовиділення, яке довго зберігається. Багато інфекцій можуть викликати лихоманку, що в свою чергу загрожує виділенням поту вище норми. Туберкульоз, бактерійні інфекції та вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) є кількома прикладами. У цьому ж списку феохромоцитома, карциноїдний синдром, гіпертиреоз та інші гормональні стани.

«Гіпоталамус є частиною мозку, який відповідає за регулювання температури, він також відповідає за вивільнення та інгібування гормонів. В цьому випадку може допомогти замісна гормональна терапія”, – відзначають фахівці.

Читайте також:  Лікар порадила звертати увагу на три перші «дзвіночки» наближення клімаксу

Що стосується жінок, то підвищене потовиділення пов’язане з ознаками менопаузи, які мають відношення до вазомоторний симптомів, оскільки викликані звуженнями і дилатацією кровоносних судин. Підтримка прохолодної і добре провітрюваної спальні дозволяє зменшити виникнення неприємного явища. Рекомендується також утриматися від вживання алкоголю, що посилює стан справ. Як пояснили в NHS, нічне потовиділення може бути і результатом занепокоєння чи низького рівня цукру в крові (гіпоглікемії). Іноді причини виявити не відразу виходить.