Такою недугою як печія, страждає близько 60 відсотків населення нашої країни. Причому, це як хворі, так і абсолютно здорові люди. Печія — це не вирок! Правда, її потрібно якомога швидше лікувати.

Чому виникає печія і що це таке

Спочатку спробуємо розібратися з тим, чому взагалі виникає печія і що це таке. Якщо говорити простою і зрозумілою мовою, то печією називають стан, породжений впливом на стінки стравоходу соляної кислоти, яка міститься в шлунковому соці. А в стравохід вона потрапляє разом з певного роду їжею. Зокрема, мова йде про солодкі, кислі і занадто жирні страви. Крім того, печія може бути викликана впливом окремих медикаментів.

У будь-якому випадку, при появі перших ознак печії (ними є печіння і біль у шлунку або стравоході) необхідно якомога швидше переходити до лікування. Його суть полягає, переважно, у зміні способу життя. Зокрема, на якийсь час необхідно буде відмовитися або хоча б зменшити кількість жирної, гострої та солоної їжі. Крім того, слід відмовитися від куріння і вживання алкоголю. Якщо після цього печія не проходить, можна спробувати вилікувати її за допомогою медикаментозних препаратів, що містять рабепразол.

Що стосується народних засобів боротьби з печією, то до них відносяться різного роду відвари. Зокрема, кращим з них вважається відвар ромашки. А ось що стосується соди і молока, то до них бажано ставитися з обережністю.

Сода дійсно на якийсь час зменшує рівень кислотності шлункового соку і печія проходить. Однак організм починає надавати відповідь удар, і соляна кислота утворюється в ньому вже з подвійною швидкістю. У результаті все це, знову ж таки, призводить до печії. Ну а що стосується молока, то в ньому міститься велика кількість речовин, які негативно впливають на рівень кислотності соку.

Таким чином, шляхів лікування від печії досить багато. Ними можуть користуватися як прихильники офіційної, так і народної медицини. Головне — почати лікування вчасно. Будьте здорові!

Джерело: HeadInsider