Експерти в галузі медицини і здоров’я назвали 8 продуктів, які категорично не рекомендовано вживати натщесерце. В іншому випадку В організмі можуть виникати неприємні симптоми і підвищуватися ризик розвитку ряду захворювань.

Не бажано вживати натщесерце йогурти. Незважаючи на наявність у складі даного продукту корисних пробіотиків, на порожній шлунок він може провокувати виділення соляної кислоти, яка руйнує молочнокислі бактерії.

Не варто їсти натщесерце банани, так як в організмі підвищиться рівень магнію, а це негативно позначиться на роботі серцево-судинної системи.

Не рекомендують експерти відразу після пробудження пити каву. Напій активізує вироблення шлункової кислоти, з-за чого може з’явитися печія, а недолік серотоніну спровокує пригніченість і депресивний стан.

Читайте також:  Лікар пояснив небезпеку змішування алкоголю з антибіотиками для печінки

Для слизової оболонки шлунка шкідливе вживання натщесерце газованих напоїв і груш, а багаті дубильними речовинами томати і хурма можуть стати причиною розвитку панкреатиту, коліту або гастриту.

Свіжовичавлені соки стимулюють вироблення ферментів підшлункової залози, тому їх пити бажано після прийому їжі. Останній, восьмий продукт, який не можна їсти натщесерце, – солодощі.

Вони підвищують рівень глюкози, на що підшлункова реагує різким викидом інсуліну. Це в підсумку призводить до інсулінорезистентності і підвищення апетиту.