У кожної людини є якісь страхи. А провідні американські астрологи розповіли про найбільші страхи людей в залежності від знаку Зодіаку.

Овни. Вони люблять бути альфа-самцями, і сама ідея про те, що хтось може заперечити їх першість, наганяє страх. Овни найбільше бояться помилятися або почути про те, що вони роблять щось неправильно. Їм важливо завжди бути лідерами.

Тельці. Представники цього знаку Зодіаку відмінно справляються з різного роду фінансовими справами, і якщо щось іде не так в цьому напрямку, то для них це катастрофа і найголовніший страх. Таким може стати втрата роботи або неприємності з автомобілем.

Близнюки. Найбільшим страхом для Близнюків буде застрягти в якій-небудь монотонній рутині. Якщо їх життя сповільнюється, вони відчувають себе в пастці. Близнюки найбільше бояться тиші і стагнації, їм потрібен рух, навчання, нові враження.

Раки. Будучи навіть незалежні по натурі, Раки потребують того, щоб їх оточували люди. Саме тому в їх житті багато відвідувань і візитів до друзів і родичів. А все через те, що вони бояться свого найголовнішого страху – самотності.

Леви. Леви обожнюють бути в центрі уваги, вони люблять компліменти. Якщо Лев не отримає цієї уваги або того схвалення, якого він домагається, то для нього це страшна перспектива.

Діви. Перфекціоністи у всіх напрямках життя, включаючи відносини і роботу. Якщо вони з чимось не впораються, або виконають якісь справи не надто якісно, то для них це головний страх. Дуже важко представники цього знаку Зодіаку сприймають відмови.

Ваги. Легкі на підйом Ваги воліють дотримуватися певного порядку. А все що порушує цей порядок, викликає у них страх.

Скорпіони. Ці люди побоюються демонструвати свою справжню сутність, більше за інших знаків Зодіаку. У кожного Скорпіона є якісь темні секрети, це взагалі самий потайний знак Зодіаку. Скорпіони вважають, що ніхто і ніколи по-справжньому їх не розумів, а якщо це станеться, то злякає Скорпіона сильніше всього.

Стрільці. Вони ненавидять бути кимось контрольованими, це справжні бунтарі. Їм не подобається слідувати за яким заздалегідь заданими напрямами або підкорятися командам. Вони бояться найбільше, що їх мрії та цілі розіб’ються об сувору реальність, тому що хтось перегородив їм шлях.

Козероги. Природні ботаніки, для яких головний страх – не отримати п’ять з плюсом в школі. Таких же високих позначок вони очікують від всіх інших вчинків у житті, а найголовніший страх – в чому-небудь провалитися.

Водолії. Ці люди не люблять бути ще однією вівцею в отарі. Їх найголовніший страх – не зробити який-небудь видатний вчинок або не зробити революцію. Найбільш яскраві індивідуалісти з усіх.

Риби. Реальність для Риб це щось, чого слід боятися. Вони побоюються, що їх блискучі ідеї і креативність будуть придушувати. Саме тому Риби часто проводять більшу частину часу на самоті, уникаючи людей, які їх не любить або впливають негативною енергією.

Джерело: МедікФорум