Вівсянка вважається одним з кращих “вуглеводних” продуктів, який підходить для сніданку. Каша багата розчинною клітковиною, а дослідження навіть показали, що її регулярне вживання може продовжити життя. Але щоб отримати всю користь від страви, її потрібно правильно приготувати.

В першу чергу, не варто використовувати в якості підсолоджувача цукор. Найкраще замінити його на натуральні ягоди і фрукти. Крім того, можна збільшити вміст білка, додавши в кашу горіхи, пише Eat This, Not That!.

Також було доведено, що холодна вівсянка корисніша для травлення, ніж гаряча. Оскільки овес має властивість ферментуватися, кількість фітинової кислоти під час цього процесу зменшується, завдяки чому каша засвоюється набагато краще.

Читайте також:  Дієтолог назвала кращі продукти для схуднення під час менопаузи

Крім цього, в страву можна додати горіхове масло і шоколадну стружку. “Додаючи трохи білка в вівсянку вранці, Ви можете уникнути насиченого вуглеводами сніданку і здуття живота. Для цього достатньо двох столових ложок арахісового або іншого горіхового масла, однієї мірної ложки протеїнового порошку або навіть трохи мигдалю”, – розповіли дієтологи.

Фахівці також порадили вибирати вівсяні пластівці з мінімальною обробкою і без ароматизаторів. “Слід триматися подалі від вівсяних пластівців швидкого приготування і ароматизованих, оскільки вони містять величезну кількість доданого цукру”, – пояснив дієтолог Кріс Хіггінс. “Замість цього купуйте цільні вівсяні пластівці, так як вони довше перетравлюються, краще засвоюються і надовго забезпечують відчуття ситості”, – додав він.

Читайте також:  5 звичок, які врятують ваше серце