Вченими названі групи крові, чиї власники відрізняються особливо сильним імунітетом до інфекцій. За даними “Известий“, в першу чергу такими є носії четвертої групи крові.

Дослідження, на яке посилається видання, показало, що при вищеназваній групі крові організм набагато активніше продукує білок інтерферон, що бореться з вірусами, бактеріальними речовинами, деякими хімічними сполуками, які вторгаються в організм.

Серед володарів четвертої групи крові інтерферон добре виробляється в 92% випадків, встановили вчені.

“Група крові впливає на те, як організм людини здатний продукувати інтерферон при вірусної інфекції, що безпосередньо пов’язано з питаннями імунної системи”, – резюмували дослідники.

Також досить сильним імунітетом до інфекцій володіють люди з першої і третьої групами крові. Їх показники вироблення інтерферону складають, відповідно 80 і 91 відсоток.

Що стосується другої групи крові, її власники, за висновком наукових фахівців, в 40 відсотках випадків відрізняються низькою продуктивністю важливого для імунної системи білка. Наявність цієї групи крові може робити людину схильною до інфекційних захворювань більшою мірою, ніж інші групи.