Програма тренувань Сільвестора Сталлоне для фільму «Нестримні»: все про те, як 66-річний актор займається, і на чому він робить акцент у тренінгу.

Сильвестр Сталлоне (Sylvester Stallone)

Дата народження: 6 липня 1946 року.

Зріст: 177 см.

Вага:

Кращі фільми: «Роккі», «Рембо», «Нестримні», «Скелелаз», «Суддя Дредд».

Хто тренує Сталлоне?

Для зйомок фільму «Нестримні» Сталлоне тренував його персональний тренер – Гуннар Петерсон, що працював як з професіоналами НХЛ і НБА, так і з багатьма кінозірками. Саме Гуннар займався підготовкою Сильвестра до фільму Роккі Бальбоа.

Як розповідає Гуннар, Сталлоне дуже серйозно ставиться до тренінгу, і працювати з ним дуже легко: «Він один з небагатьох моїх клієнтів, кого не тільки не потрібно вчити, а хто вчить тебе. Він дуже пунктуальний і дуже грунтовний в тренуваннях ».

Секрет тренувань Сталлоне

Для фільму «Нестримні» Сталлоне серйозно працював над збільшенням маси, – легко помітити, що у фільмах «Діти шпигунів» і «Роккі Бальбоа» його форма була іншою. На цей раз він робив акцент тренувань на передпліччях, трапеціях і м’язах шиї.

Тренер Сталлоне, Гуннар Петерсон: «Основна частина тренувань припадала на м’язи низу тіла: ми виконуємо станову тягу і кроки з одною і то же вагою, тому пророблялися і передпліччя. Взагалі, базові вправи – найефективніші ».

Безпека та вибір техніки

Сильвестр Сталлоне

«Виконуючи вправи, особливо обертальні або балансувальні, ми ретельно стежимо за технікою, адже багато рухів можуть бути травмонебезпечними. У фільмі у персонажа Сталлоне шкіряний браслет на пальці, який насправді приховує травму ».

«Що стосується тренувань, то у нас немає єдиної програми або одноманітної техніки: ми робимо як суперсети і дропсети, класичні вправи, а так само вправи з гирями або варіації в дусі присідання на одній нозі. Тренінг повинен бути різноманітним ».

Як тренується Сталоне?

Нижче ви знайдете програму, за якою Сталлоне займався на ранніх етапах зйомок «Нестримних». Ця програма спрямована на ріст м’язів, збільшуючи метаболізм за рахунок посиленої роботи м’язів ніг. Крім того, вона опрацьовує руки.

Тренер Сталлоне, Гуннар Петерсон: «Багато хто боїться розгойдатися і стати занадто великими. Я вважаю, що це смішно. Навіть якщо ви будете тренуватися, як професіонал, ви не зможете харчуватися і відновлюватися так само, оскільки всі індивідуальні ».

Програма тренувань Сталлоне

1. Цикл на всі м’язи тіла. Повторюється 4 рази:

Присідання зі штангою – 8 повторів

Станова тяга – 10 повторів

Повороти сидячи – 10 повторів

Підтягування з вагою – 6 повторів

Віджимання на брусах з вагою – 6 повторів

2. Цикл на ноги і плечі. Повторюється 3 рази:

Розгинання ніг сидячи – 10 повторів

Підйоми на ікри стоячи – 8 повторів

Шраги з гантелями – 8 повторів

Підйом гантелей зворотним хватом – 6 повторів

Підйом гантелей «молоток» на біцепс – 6 повторів

Підйом на біцепс у лаві Скотта – 6 повторів

3. Прес

Підйоми ніг у висі – 3 підходи по 10 повторень.

Зауваження: Матеріали розділу «Тренування зірок» носять ознайомчий характер. Якщо голлівудський актор говорить, що займався за певною програмою, це зовсім не означає, що він дійсно займався, а так само не означає, що вам підійде ця програма.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТРЕНУВАННЯ Х’Ю ДЖЕКМАНА

ТРЕНУВАННЯ БРЕДА ПІТТА

ТРЕНУВАННЯ ДЖЕРАРДА БАТЛЕРА