ГоловнаНовини Здоров'яНазвані групи людей, яким солодощі особливо шкідливі

Названі групи людей, яким солодощі особливо шкідливі

Зарубіжні фахівці представили увазі групи людей, яким солодощі особливо шкідливі. Матеріал відповідного змісту опублікований на сайті Health life style.

Відмова від солодкого

Тістечка і торти є одними з найпоширеніших продуктів, які люблять ласуни. Важливо те, що вони часто вживаються не у випадках свят, а повсюдно, що загрожує серйозними ускладненнями для здоров’я у певних осіб.

Солодощами не можна захоплюватися людям із зайвою вагою, попереджають медики, так як в цих продуктах міститься багато цукру і крохмалю, що загрожує не тільки ще більшим збільшенням параметрів тіла, але і погіршенням роботи шлунково-кишкового тракту, хвороби дихальної та кістково-м’язової систем, гормональними збоями.

Читайте також:  Побутові предмети, які потрібно викинути, якщо дороге здоров'я

Люди з серцево-судинними захворюваннями також повинні утриматися від вживання солодощів, так як в їх складі багато жирів, які у високій мірі піднімають рівень холестерину в крові. У цьому ж списку із зрозумілих причин особи з цукровим діабетом, ласощі такого роду здатні значно погіршити стан здоров’я.

Пацієнтам рекомендується віддавати перевагу здоровим варіантам, враховуючи припис лікаря. Зарубіжні фахівці внесли в список групу чоловіків і жінок з психічними розладами, такими як депресія. Суть в тому, що рафінад провокує запальні процеси в організмі, а це ще більш посилює стан справ. Проблему солодощі не тільки не вирішать, але і приведуть до зайвої ваги і звикання.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News