Втрата пам’яті, порушення мислення і мови, зорові і слухові галюцинації, неврологічні розлади і так далі – все це драматичні симптоми старечого слабоумства, що свідчить про вікову деградацію мозку. Медики розповіли про те, які типи людей можуть бути більшою мірою схильні до недоумства.

Перший тип схильних до недоумства: самотні люди. Згідно з даними, отриманими вченими з Університету штату Флорида, самотність підвищує ризик маразму на 40%. Дослідники кажуть, що самотні люди більше з схильні до депресії, а їх фізична активність-нижча, ніж у сімейних. Дані фактори підсилюють розвиток хронічних запалень в організмі, що в підсумку руйнівно діє на мозок. Крім того, у одинаків через відсутність постійного спілкування набагато менш активно функціонують мозкові нейрони.

Другий тип схильних до недоумства: курці. Дослідження, яке проводилося в Південній Кореї за участю більше 46 тисяч чоловіків віком від 60 років представило свідчення того, що у курців в цьому віці погіршуються розумові процеси, що посилює їх схильність до появи слабоумства. У порівнянні з тими, хто ніколи не курив, середньостатистичний споживач тютюну має на 19% вищий ризик деменції. Курці, які знищують від двох пачок сигарет в день, мають схильність до недоумства, підвищену вже на 172%.

Третій тип схильних до недоумства: худенькі. Дослідники Лондонської школи гігієни і тропічної медицини заявили про те, що дефіцит маси тіла корелює з різного роду неврологічними недугами, включаючи розумові розлади. У тих, хто занадто худорлявий, ризик появи недоумства особливо інтенсивно росте у віці від 50 до 60 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЗНАЙДЕНИЙ ПРОСТИЙ СПОСІБ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД СТАРЕЧОГО НЕДОУМСТВА

Джерело: МедікФорум