Єгипетський доктор Абд аль-Рахман Шамс назвав 9 небезпечних для здоров’я продуктів. За словами фахівця, вони можуть спровокувати серйозні захворювання.

Лікар не радить вживати непастеризовані молочні продукти. Суть в тому, що вони можуть бути заселені шкідливими мікробами, бактеріями, паразитами, які здатні в гіршому випадку привести до летального результату. Особливо це стосується людей з алергічними захворюваннями і низьким імунітетом.

Під заборону лікаря потрапило і фруктове морозиво, що пояснюється наявністю в складі штучних добавок: нерідко недобросовісні виробники додають в нього і пальмову олію, що збільшує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань.

Соуси (такі як сальса), зроблені зі свіжих інгредієнтів також слід прибрати з раціону, щоб уникнути проблем з шлунково-кишковим трактом. Абд аль-Рахман Шамс попереджає, що немиті овочі і фрукти ні в якому разі їсти не можна, чим часто нехтують споживачі. Справа в тому, ввезені продукти зазвичай покривають парафіном для збільшення терміну зберігання. Він утворює на шкірці плода тонку плівку, на якій скупчуються бактерії, пил, яйця глистів, що в комплексі загрожує непередбачуваними наслідками.

Читайте також:  Дієтологи радять в період Різдвяного посту вживати чорну смородину і шипшину

Сирі або недоварені яйця доктор їсти не рекомендує, так як є ймовірність зараження сальмонельозом. М’ясо дичини приховує не меншу небезпеку, всьому виною гельмінти, що призводять до збоїв в роботі всіх систем організму. Абд аль-Рахман Шамс при цьому не радить купувати їжу кімнатної температури, як і зовсім відмовитися купувати чебуреки, шаурму, інші варіації у вуличних продавців.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News