Сварлива дружина може коштувати чоловікові нервів і навіть життя , як з’ясували дослідники. У сімейних парах , де часто виникають сварки , представники сильної статі йдуть з життя значно раніше часу.

Для багатьох чоловіків сварлива дружина це даність , з якою вже нічого не зробиш. Вони не підозрюють , що через жіноче бурчання і часті сімейні сварки їх тривалість життя значно скорочується. Вчені з Університету Копенгагена встановили , що тільки в Данії завдяки подібного роду уповільнених сімейних конфліктів передчасно помирають щороку багато сотень чоловіків.
 
З моменту початку сімейних конфліктів ризик для чоловіка піти з життя на протязі 10 років збільшується у два з половиною рази в порівнянні з його однолітками , які живуть у менш неспокійних сім’ях. Цікаво , що на самих жінок сварливі чоловіки , так само як і сімейні сварки , майже ніякого впливу не роблять , так як у представниць прекрасної статі є свого роду імунітет проти ці напастей.
 
В цілому , сімейні сварки викликають по 315 додаткових смертей на кожні 100 тисяч осіб на рік. Науці вже давно відомо про згубний вплив стресу на здоров’я людини , через якого збільшується ризик хвороб серця та інсультів , а також зростає небезпека захоплення хворими звичками , начебто поглинання ” сміттєвої їжі ” і сидячого способу життя.
 
Данські вчені з’ясували , що у чоловіків у відповідь на сімейні конфлікти в крові різко зростає кількість гормону стресу кортизолу. Крім того , якщо жінки в своєму колі діляться між собою проблемами і тим самим вихлюпують переживання назовні , то коло соціального спілкування чоловіків значно вже , і багато з них носять переживання в собі , що ще сильніше підвищує ризик розвитку хвороб , а також передчасної смерті.

Читайте також:  Китайський чай улун назвали прихованою чайною перлиною

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 ПРИЧИН, ЧОМУ ЖІНКИ ПОВНІЮТЬ У ШЛЮБІ

ЧОЛОВІКИ ЕКОНОМЛЯТЬ НА ПРОПОЗИЦІЇ РУКИ ТА СЕРЦЯ