Деякі поєднання продуктів хоч і виглядають класичними, насправді погано засвоюються в парі. Фахівці розповіли про те, від яких звичних сполучень давно пора відмовитися.

Неправильне поєднання продуктів може значно підвищувати рівень цукру в крові, а також викликати розлад травлення, повідомили вчені в журналі Steak Lovers. Вони зазначили, що якщо їсти продукти з таких поєднань окремо, шкідливого ефекту не буде.

У список важких для організму комбінацій експерти внесли, зокрема, чай з молоком. За їх словами, додавання молока в чай нівелює його корисність, так як міститься в молоці білок зв’язується з антиоксидантами, не дозволяючи організму ввібрати їх. У свою чергу, чайний кофеїн знижує до мінімуму абсорбцію входячого до складу молока кальцію.

Читайте також:  Чай, що містить натуральні «статини», спалює значну кількість жиру на животі

Звичку багатьох ласунів мазати білий хліб варенням експерти також назвали шкідливою. При такому поєднанні різнорідних вуглеводів рівень цукру в крові підвищується найбільш інтенсивно, і для підшлункової залози це справжній удар.

Комбінація алкоголю і кофеїну теж небезпечна. Фахівці пояснили, що в цьому випадку організм отримує суперечливі посили: розслаблення від алкоголю і бадьорість від кофеїну. Організовано виконувати здорові функції фізіологічно стає важко.

Крім цього медики порадили не поєднувати пиво і бургери. За їх словами, печінка в першу чергу почне розщеплювати алкоголь, що загальмує засвоєння жирів з бургера. Через те, що жир буде залишатися в крові цілим, самопочуття напевно погіршиться.

Читайте також:  Бажаєте якомога довше зберегти пам'ять? Ведіть здоровий спосіб життя

Джерело: MedikForum