Фахівці з науково-дослідного інституту праці ім. Ізмерова назвали негативні наслідки роботи в офісі. Дана професійна діяльність, на думку експертів, може стати причиною розвитку захворювань серцево-судинної і нервової системи.

Проблеми зі здоров’ям у співробітників офісів можуть виникати внаслідок напруженого ненормованого робочого графіка, стресів, малорухливості і несприятливого середовища в приміщеннях. До останніх фахівці відносять погану якість повітря через велике скупчення людей, низького повітрообміну і неправильно функціонуючої вентиляційної системи.

Наслідками офісної роботи в багатьох випадках стають: невротизм, підвищена тривожність, емоційне перенапруження. У чоловіків також ймовірно зниження репродуктивних функцій, у жінок – гінекологічні захворювання.

Нерідко у працівників офісу відзначають таку проблему як “професійне вигоряння”, що в подальшому відбивається на якості роботи і життя людини. В якості зниження ймовірності наслідків фахівці рекомендують не менш одного разу на годину влаштовувати активну розминку, відновлювати водно-сольовий баланс чаєм або іншим корисним напоєм, приймати препарати з вітамінами E і D, а також магній В6, які допоможуть легше переносити стресові ситуації.