Проблема поганого запаху тіла стає влітку особливо актуальною, у її вирішенні можуть допомогти деякі продукти та напої.

Мабуть, найдоступнішим напоєм, корисним проти поганого запаху тіла, є вода. Влітку її споживання має збільшуватися, оскільки організм інтенсивніше втрачає вологу. “Було встановлено, що достатнє споживання води позбавляє тіло від неприємного запаху, покращуючи травлення, сприяючи виведенню токсинів та інших “відходів”, – для цієї мети достатньо випивати 6 склянок води на день”.

Також “натуральним дезодорантом” для тіла фахівці називають зелені листові овочі. Вживання шпинату, руколи, капусти, мангольду допомагає тілу зберігати баланс pH в організмі, не допускати залужування. До речі, ознакою надто високого лужного рівня є сухість у роті – можлива причина відштовхувального дихання.

Ще один борець із поганим запахом – це апельсин. Вчені пояснюють, що цитрусові містять кислоти, що сприяють активнішому виведенню токсинів, що надають тілу неприємного запаху.

Іншим продуктом, корисним проти поганого запаху тіла, є йогурт.

“Йогурт містить корисні бактерії, які приносять користь травній системі і сприяють усуненню шкідливих мікробів, виведенню токсинів та інших речовин, що викликають неприємний запах тіла”, – констатують експерти.

У свою чергу, вживання кориці є не тільки профілактикою сморід – ця спеція, що регулярно присутня в раціоні, може робити запах тіла приємним. Було встановлено і те, що кориця ефективно бореться із високим цукром у крові.

Говорячи про напої, що перешкоджають появі поганих запахів, фахівці порадили пити зелений чай, а також трав’яні чаї з додаванням м’яти, гвоздики, імбиру, ромашки, кардамону, анісу, троянди.

Джерело: indiatimes