Європейські вчені довели, що домашні тварини позитивно впливають на здоров’я людини. Згідно з дослідженнями, господарі собак живуть на 10 років довше, у них підвищений імунітет до мікробного середовища.

Домашні тварини роблять позитивний вплив на здоров’я своїх господарів, підвищуючи їх імунітет. У США процентне співвідношення сімей, які містять різних тварин, досягає 65%. Проведені дослідження підтвердили позитивний вплив домашніх вихованців на стан здоров’я їх власників, пише Psychology Today, і допомогли встановити зв’язок між самопочуттям господаря і твариною. Йдеться про психологічний позитивний вплив і комплекс позитивних емоцій, що покращує ментальне здоров’я людей, що мають різні розлади, включаючи розхитану нервову систему.

Читайте також:  У ВООЗ закликали не захоплюватися вітамінами під час пандемії

При опитуванні власників домашніх тварин з’ясувалося, що у 74% з них покращився психічне здоров’я після того, як в будинку з’явився вихованець. Огляд даних за 2019 рік по понад 3 млн власників тварин показав, що вони живуть довше середнього. Відзначено вплив на імунітет людини через зниження ризику розвитку алергічних захворювань.

Наявність в будинку домашньої тварини перешкоджає появі у господаря екземи. Якщо гладити собаку, то рівень імунних антитіл IgA зростає, посилюючи захисні сили організму. До того ж, вихованці допомагають зберігати гарний настрій і оберігають від стресу. В ході ігор з ними рівень кортизолу – гормону стресу, знижується.

Читайте також:  Між депресією і харчуванням виявили зв'язок

Джерело: actualnews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News