Кожне захворювання супроводжується значним стресом для організму. З цього випливає, що необхідно організувати здорове харчування в разі грипу або навіть застуди. Лікарі відзначають кілька продуктів, вживання яких бажано припинити на час лікування.

Як повідомляють фахівці, є такі продукти, які можуть ускладнити лікування хвороб. Таким чином, зробити гірше при застуді або грипі здатні броколі з огляду на те, що в ній знаходиться чимала кількість клітковини і вітамінів групи А і С. Для тих, хто хворіє на грип, дієтологи радять їжу з низькою кількістю харчових волокон: курка, молоко, фрукти і овочі без шкірки.

У свою чергу при застуді слід перестати їсти горіхи. Це вкрай необхідно при підвищенні температури тіла і хворобливих відчуттях в області живота. У горіхах міститься багато ненасичених жирів, що змушує організм інтенсивніше працювати. В результаті витрачаються зайві сили на їх засвоєння.

Крім цього, горіхи несуть небезпеку і внаслідок здатності вивільняти гістамін. Не секрет, що деяким людям досить непросто його переносити, так як висока концентрація здатна викликати алергію. Подібними особливостями володіє і шпинат. При грипі не рекомендується вживати також цитрусові, томати і полуницю, адже перераховані продукти є дуже сильними алергенами.