За даними журналу LadyHealth, вчені визнали найкориснішою для судин і серця червону квасолю.

Дослідники констатували, що червона квасоля заслуговує окремої уваги як доступний продукт, що містить в собі високі рівні амінокислот, магнію, калію, кальцію, клітковини, білка і омега-3 кислот. «Страви з квасолі допомагають людям в схудненні і служать відмінною профілактикою захворювань серця і судин», – відзначили фахівці.

Ми з’ясували, що з точки зору дієтології квасоля – це продукт, з яким мало що може зрівнятися. По харчовій цінності і здібності насичувати червону квасолю можна прирівняти до м’ясних виробів. Регулярне вживання квасолі нормалізує метаболізм у всіх системах організму людини.

Читайте також:  Здорові напої можуть перешкоджати засвоєнню заліза в організмі

Квасоля є чудовим «омолоджуючим» продуктом, який сприяє виробленню важливого для гладкої шкіри білка колагену. Крім того, в плодах цієї бобової рослини міститься велика кількість вітамінів, які допомагають підтримувати здоровий вигляд волосся і нігтів.

Також до складу квасолі входить фолієва кислота, недолік якої пов’язаний з ушкодженнями стінок судин, розвитком атеросклерозу, гіпертонії. Містяться в бобових розчинні волокна знижують вміст поганого холестерину, що необхідно для нормальної роботи серця.

Джерело: МедікФорум