Приділяючи увагу раціону харчування, можна запобігти безліч проблем зі здоров’ям. Особливо ретельно варто підходити до вибору сніданку, оскільки від першого прийому їжі може залежати стан організму протягом усього дня. Наприклад, деякі “здорові” продукти лікарі настійно не рекомендують вживати натщесерце.

Як повідомляє Her Zindagi, багато з них містять кислоти і соки, які можуть ускладнювати процес травлення. Крім того, вони здатні спровокувати кислотні реакції і судоми.

Хоча фахівці радять підтримувати імунну систему за допомогою вітаміну С, їсти на порожній шлунок цитрусові не можна. При вживанні з ранку апельсина, лимона, ківі і навіть винограду може з’явитися печія, роздратування і інші проблеми зі шлунком.

Також варто уникати йогурту через вміст молочної кислоти. Бактерії можуть спровокувати ту ж печію і подразнення слизової шлунка. Щоб отримати максимальну користь від цього продукту, краще його з’їсти після основного прийому їжі.

Крім того, не слід налягати з ранку на банани. Оскільки фрукт містить велику кількість калію і магнію, в крові може порушитися баланс цих мінералів.

Що стосується напоїв, то на порожній шлунок не варто пити чай і каву. Відомо, що кофеїн підвищує кислотність шлункового соку, якщо вживати його натщесерце. Також він може привести до ряду інших проблем зі здоров’ям, в тому числі нетравлення, головного болю, печії. А ось чай здатний пригнічувати секрецію шлункового соку і ускладнювати процес травлення.