Артрит – це загальний термін для позначення групи різних запальних захворювань суглобів. Існує кілька його різновидів. Запалення може бути викликано інфекцією або аутоімунними процесами.

При запальному артриті, причиною якого є підвищена активність імунної системи, лікарі радять уникати факторів, що провокують запалення. Також важливо встановити причину артриту-це може допомогти впоратися з цим захворюванням.

Згідно з даними сервісу Health Body Avera, є дослідження, які показують, що деякі продукти можуть погіршити стан. До них відносяться молочні продукти, такі як молоко та морозиво. Як припускають вчені, це пов’язано з тим, що білок, який міститься в них “подразнює тканини навколо суглобів”, пише Express.

Читайте також:  Доктор Комаровський пояснив, чому тяга до солоного може говорити про хвороби

Тим не менш, дослідники, які вивчають можливу зв’язок між молочними продуктами і запаленням при артриті, виявили суперечливі дані. Так, дослідження, опубліковане в The Journal of Nutrition, показало, що вживання молочних продуктів посилювало легке запалення лише у невеликої вибірки дорослих респондентів.

“Цілком очевидно, що дієта з високим вмістом насичених жирів, яких багато в сирі і жирних молочних продуктах, може посилити запалення”, – пояснюють експерти фонду фонду боротьби з артритом. Однак слід враховувати і інші продукти, які присутні в раціоні.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News