ГоловнаНовини Здоров'яНазвані звички, які шкідливі для сексуального життя

Названі звички, які шкідливі для сексуального життя

Зарубіжні фахівці назвали найшкідливіші для сексуального життя звички. Зокрема, не на користь інтимного життя працюють оральні контрацептиви.

Секс

Згідно з дослідженнями, секс корисний для здоров’я і робить людей щасливішими. З іншого боку, незадоволеність в цьому відношенні пов’язана з більш низькою якістю життя і благополуччям. Щоб оживити інтимне життя, експерти радять відмовитися від шкідливих звичок, які потенційно вбивають потяг.

Одна з рекомендацій – перестати захоплюватися «нездоровим харчуванням», яке являє собою рафіновані вуглеводи, наприклад, присутні в білій муці. Їх надлишок не тільки призводить до збільшення ваги, але і підвищує рівень естрогену. Табу слід встановити і на смажених харчових виробах, що зменшують лібідо.

Читайте також:  Онколог попередив про небезпеку соняшникової олії

Зворотним ефектом володіють капустяний і морквяний соки, селера, гранат, що допомагають притоку крові до статевих органів. Наступна шкідлива звичка – протизаплідні таблетки. Суть в тому, що представниці прекрасної статі при їх прийомі частіше відчувають сексуальну дисфункцію.

Куріння сигарет впливає негативним чином на весь організм, в тому числі і зменшує сексуальне бажання, людина починає відчувати себе менш задоволеною. Тютюновий дим при цьому пошкоджує кровоносні судини, що прямим чином позначається на ерекції. В гіршому випадку згубна звичка може призвести до безпліддя. Сюди ж відноситься зловживання алкоголем.

Фахівці при цьому не радять занадто часто займатися сексом через зниження потягу. Краще зосередитися на створенні середовища, яке викликає бажання.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News