Зарубіжні фахівці назвали найшкідливіші для сексуального життя звички. Зокрема, не на користь інтимного життя працюють оральні контрацептиви.

Згідно з дослідженнями, секс корисний для здоров’я і робить людей щасливішими. З іншого боку, незадоволеність в цьому відношенні пов’язана з більш низькою якістю життя і благополуччям. Щоб оживити інтимне життя, експерти радять відмовитися від шкідливих звичок, які потенційно вбивають потяг.

Одна з рекомендацій – перестати захоплюватися «нездоровим харчуванням», яке являє собою рафіновані вуглеводи, наприклад, присутні в білій муці. Їх надлишок не тільки призводить до збільшення ваги, але і підвищує рівень естрогену. Табу слід встановити і на смажених харчових виробах, що зменшують лібідо.

Читайте також:  Дієтолог назвала кращі продукти для схуднення під час менопаузи

Зворотним ефектом володіють капустяний і морквяний соки, селера, гранат, що допомагають притоку крові до статевих органів. Наступна шкідлива звичка – протизаплідні таблетки. Суть в тому, що представниці прекрасної статі при їх прийомі частіше відчувають сексуальну дисфункцію.

Куріння сигарет впливає негативним чином на весь організм, в тому числі і зменшує сексуальне бажання, людина починає відчувати себе менш задоволеною. Тютюновий дим при цьому пошкоджує кровоносні судини, що прямим чином позначається на ерекції. В гіршому випадку згубна звичка може призвести до безпліддя. Сюди ж відноситься зловживання алкоголем.

Фахівці при цьому не радять занадто часто займатися сексом через зниження потягу. Краще зосередитися на створенні середовища, яке викликає бажання.

Читайте також:  Коли екран телефону може принести користь організму