Видання Eat This, Not That! опублікувало статтю про наслідки надмірного вживання моркви. Даний овоч містить значну кількість корисних речовин, поряд з цим не слід захоплюватися ним, так як можливо пожовтіння шкіри на ступнях і долонях.

Автори публікації розповіли, що при значних порціях моркви в кров надходить значна кількість бета-каротину. Поява жовтизни на шкірному покриві називається каротинотермією. У той же час дане прояв не небезпечно для людини.

Названий овоч здатний викликати різні алергічні реакції, в такому випадку на шкірі з’являється висип, спостерігаються набряки. В основному їм схильні люди, які страждають полінозом – алергією на пилок рослин.

Читайте також:  Ця статева інфекція викликає зниження когнітивних функцій та деменцію

При негативній реакції організму на трави і дерева в період їх цвітіння можлива паралельна негативна тенденція і щодо моркви.

Відзначена і користь названого овоча. Він містить до 2 г клітковини, що уповільнює процес всмоктування глюкози в кров. Американські вчені провели дослідження, в ході якого були піддані аналізу дані майже 38 тисяч чоловіків і жінок.

Дослідники виявили, що чим більше моркви в раціоні, тим нижче ризик розвитку діабету другого типу.