Психотерапевт Ханна Брей назвала способи посилити імунну систему за 24 години. Дотримуючись простих рекомендацій, люди зможуть уникнути застуди в зимові місяці.

Експерт радить починати ранок зі склянки теплої лимонної води, яка позитивно впливає на травлення, поповнює запас вітаміну C, допомагає очистити організм. Корисні бактерії, що розмножуються в кишечнику, зменшують симптоми застуди і частоту ГРВІ, тому в зимовий час можна приймати БАДи, які містять їх.

Наступним кроком в оздоровленні стануть барвисті обіди, тобто раціон повинен складатися з різнокольорових страв. У помаранчевих цитрусових, наприклад, міститься бета-каротин, а в пурпурних овочах – потужні антиоксиданти.

У сезон грипу краще позбутися звички сидіти за ПК і частіше гуляти на свіжому повітрі. Важливо постійно провітрювати приміщення. Взимку сонячні промені не такі активні, але вони все одно знижують рівень кортизолу і допомагають виробленню вітаміну D.

Замість солодких булочок на перекус краще взяти багаті білком горіхи, яйця, овочеві палички з хумусом, вівсяні коржі з лососем.

Зміцнити здоров’я допоможуть регулярні фізичні вправи, але в момент хвороби від них краще відмовитися до поліпшення загального стану. Для зміцнення імунітету варто уникати їжі перед сном. Краще, якщо нічний пост триватиме 12-16 годин.

Голодування «очищає клітини від пошкоджених молекул і органел. Спати треба лягати раніше, при цьому важливо відмовитися від використання гаджетів за три години до передбачуваного часу відпочинку.