Вчені говорять про наявність зв’язку між інтенсивністю процесів старіння організму і його групою крові.

Дослідниками був проведений експеримент за участю людей, розподілених по групах, в залежності від віку. Вчені встановили, що власники певної групи крові старіють повільніше інших – цими щасливчиками виявилися люди з третьою групою крові, повідомляє Express Health.

“Носії третьої групи крові старіють повільніше інших – у цих людей ознаки старіння шкіри і організму в цілому починають проявлятися пізніше”, – цитує джерело авторів дослідження.

Подібну закономірність представники науки пояснюють тим, що люди з третьою групою крові мають істотним запасом кісткового мозку. Якась його частина з плином часу “переходить в клітини крові”, що сприяє поліпшенню їх якості.

Читайте також:  Шість способів залишатися здоровим без спорту

Крім цього, були виявлені інші особливості, пов’язані з наявністю у людей певних груп крові. Наприклад, фахівці встановили, що серед власників другої групи крові частіше в порівнянні з іншими спостерігається схильність шкідливим звичкам. У свою чергу, серед мають першу групу крові часто зустрічаються довгожителі, хоча це і не уповільнює у них настання старіння.