Як вважають експерти, прискорити метаболізм і почати худнути допоможуть певні продукти, спорт і гарний настрій.

Експерти склали для видання Food News список доступних всім способів, які допоможуть прискорити метаболізм. Це необхідно всім, хто переходить на правильне харчування, хоче позбутися від наслідків нездорового способу життя і почати худнути.

Найперше правило – пити побільше води, а також їсти продукти, в яких багато рідини. Як розповіли фахівці, якщо вживати півтора літри води щодня, то в рік додатково спалюються 17,4 тисячі кілокалорій. Рекомендується їсти більше кабачків, кавунів, огірків, цитрусових – вони багаті не тільки рідиною, а також необхідними вітамінами і мінералами.

Читайте також:  Цей дешевий дієтичний продукт зменшує жир на животі

Друге правило – більше клітковини. У день рекомендується їсти не менше 300 грамів свіжих фруктів і овочів. Найбільше клітковини в броколі, листових овочах, яблуках, грушах, ріпі, зеленому горошку, цільних злаках. Також клітковину можна приймати у вигляді добавки, особливо це важливо для тих, хто не може цілий рік дозволити собі велику кількість свіжих фруктів і овочів.

Не варто обходити увагою спеції. Доведено, що прискорити метаболізм допомагають гвоздика, червоний перець, куркума, гірчиця.

Крім того, фахівці радять частіше сміятися, займатися інтенсивними фізичними вправами по 30 хвилин щодня і добре провітрювати приміщення.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News