ГоловнаНовини Здоров'яВиявлена найбільш корисна для здоров’я сіль

Виявлена найбільш корисна для здоров’я сіль

Сьогодні багато хто схильний негативно ставитися до певних продуктів або інгредієнтів тільки тому, що в сучасному потоці інформації дуже складно відокремити факти від вигадки. Яскравим прикладом тому є жири, про шкоду яких стверджувалося протягом десятиліть. Однак нещодавно пройшла хвиля досліджень, які доводять, наскільки вони важливі і що не всі жири однакові.

Сіль

Тепер дійшла черга і до солі. Через різні погляди вчених на це питання, більшість з яких пов’язують її з хворобами серця і нирок, люди впевнені, що це «біла отрута». Однак сама по собі сіль не шкідлива, більш того, елементи, з яких вона складається, грають важливу роль в організмі. Єдине, що робить сіль шкідливою – її кількість, яку ми додаємо в їжу.

Читайте також:  Популярні і здорові продукти харчування можуть виявитися смертельно небезпечними

При приготуванні страв можна використовувати різні види солі. Найпопулярніший-кухонна сіль, яка зазвичай видобувається з підземних сольових відкладень і проходить безліч етапів обробки. Морська і кам’яна сіль, навпаки, обробляються мінімально.

Незважаючи на те, що ці два види вважаються корисною альтернативою, насправді є ще кращий варіант, який вважають за краще використовувати більшість кухарів. Йдеться про гімалайську або рожеву сіль, пише Foodnews.

Її отримують в передгір’ях Гімалаїв, а також в регіоні Пенджаб в Пакистані. На відміну від очищеної кухонної, гімалайська сіль вже містить йод, а також оксид заліза, який надає їй характерний колір. Крім того, що ця сіль видобувається і миється вручну, ніякій іншій обробці вона не піддається. В результаті виходить найчистіша і корисна сіль в світі.

Читайте також:  Розкрито справжні причини появи плоскостопості

Кристали рожевої солі містять не тільки натрій, але і важливі мінерали, такі як калій, кальцій і магній. Серед її основних переваг для здоров’я медики виділяють здатність вимивати токсини, регулювати рівень цукру в крові, покращувати травлення, знімати біль в м’язах і очищати повітря. Крім того, гімалайську сіль активно використовують при лікуванні респіраторних захворювань.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News