Зіставивши результати ряду досліджень , об’єднаних тематикою омолоджуючого ефекту , який надають продукти харчування на організм людини , фахівці виділили супер-фрукт . З’ясувалося , що кращий спосіб зберегти красу і молодість – це використовувати персики , як в кулінарії , так і в косметології. Про це повідомили іноземні ЗМІ.

На думку медиків , персики – кращі борці зі зморшками . Використання цих фруктів в косметологічних процедурах надає потужний ефект омолодження шкіри , причому особливо гарні персики в якості інгредієнтів для пілінгу.
 
« Цей солодкий , соковитий фрукт допомагає довше зберегти шкіру гладкою і бархатистою » , – цитує преса фахівців . Справа в тому , що в м’якоті персиків міститься комплекс речовин , який живить шкіру і зберігає в нормі її гидробаланс , що відсуває поява зморшок на пізніший термін. Про цю властивість фруктів відомо не тільки косметологам. Щоб добитися ефекту молодої шкіри , дієтологи радять регулярно вживати в їжу персики.
 
Було виявлено фахівцями і ще декілька нових корисних властивостей цього фрукта. Зокрема , вони встановили , що персики нормалізують обмін речовин , захищають від хвороб серця , а також ефективно допомагають впоратися зі стресовим і депресивним станами .
 
Також експерти заявили , що регулярне вживання персиків в їжу позитивно впливає на роботу мозку , стимулюючи розумові процеси , покращуючи пам’ять і допомагаючи швидше сконцентруватися.