Взагалі, наявність паразитів в людському організмі зазвичай визначається за допомогою медичних тестів. Однак далеко не всі аналізи показують реальну картину. Наприклад, негативний аналіз на предмет наявності яєць глистів зовсім не говорить про те, що їх насправді немає. Взагалі незрозуміло, для чого здійснюється цей аналіз, якщо його методика давно застаріла. Визначити наявність паразитів цілком можливо, не проводячи ніяких аналізів. Для цього достатньо звернути увагу на певні ознаки вашого організму.

Основними ознаки наявності паразитів в організмі
Запор

Як правило, свідчить про те, що у вашому організмі завелися глисти. Вони блокують вихід продуктів переробленої їжі з кишечника і шлунку, тим самим створюючи різного роду проблеми, пов’язані з походами в туалет.

Пронос

Іноді ця ознака свідчить про те, що в організм занесена інфекція, проте у нього може бути і інше значення. Наприклад, окремі види паразитів виробляють спеціальний фермент, що блокує розвиток хлоридів в організмі. Це призводить до того, що випорожнення стають водянистими. Відповідно, пронос в цьому випадку свідчить про те, що організм потрібно чистити від паразитів, а не від інфекції.

Читайте також:  Ветеран розповів, як йому вдалося дожити до 100 років
Здуття та гази

Як правило, породжується запаленням товстої кишки. У свою чергу, вона може з’явитися від паразитів, що живуть саме в цьому середовищі проживання.

Біль у суглобах

Іноді окремі типи паразитів живуть в тканинах суглобів. Ознаки їх наявності приблизно такі ж, як і ознаки артриту, тому люди часто їх плутають. У свою чергу, затримка з лікуванням може спричинити за собою більш тяжкі наслідки.

Алергія

Вона може бути саме на паразитів, що живуть в кишечнику, а також на абсолютно сторонні елементи. Не перетравлена їжа під впливом паразитів потрапляє в кишечник, внаслідок чого починається алергічна реакція.

Різке збільшення ваги

Якщо в організмі людини заводяться глисти, вони починають поїдати його зсередини. Внаслідок цього всі корисні калорії, які ви отримуєте з їжі, витрачаються на розвиток глистів, а шкідливі калорії впливають на збільшення ваги.

Нервовий стан

Всі паразити, так або інакше, ніж-то харчуються. Продукти їх розпаду надають на нервову систему шкідливий вплив, тим самим провокуючи нервовий стан, стрес і депресію.

Читайте також:  Не краще за фастфуд: дієтолог пояснила, як не можна готувати овочі
Постійна втома

Навіть якщо ви нормально харчуєтеся і особливо нічого важкого не робите, в організмі при наявності паразитів починається нестача білків і вуглеводів. Відповідно, це призводить до того, що сил просто не вистачає, і ви починаєте відчувати втому без будь-якої причини.

Порушення в імунній системі

Сам по собі імунітет починає слабшати під впливом паразитів. Це цілком логічно, оскільки вони харчуються продуктами з людського організму, як би страшно це не звучало. Результатом цього стає те, що організм постійно піддається інфекційних хвороб та вірусів.

Порушення дихання

Викликано, насамперед, запаленням дихальних шляхів. Деякі види глистів не живуть в одному місці, а постійно переміщуються по організму, в тому числі потрапляють і в дихальні шляхи. Тому у людини починаються перебої з роботою носа, дихання слабшає і розвивається нежить.

Поганий стан шкіри

Зовсім не означає, що ви неправильно доглядаєте за нею. Цілком можливо, що це наслідки наявності в організмі великої кількості паразитів. Зокрема, порушення шкіри нерідко пов’язані з паразитами, що мешкають в кишечнику.

Читайте також:  Експерт перерахувала продукти, які допоможуть повернути здоровий вигляд волосся
Поганий сон

Якщо ви часто прокидаєтеся, то це може свідчити про спробу вийти через печінку деяких непотрібних людині організмів. Крім того, можна відчути свербіж і неприємні відчуття в області прямої кишки. Це також свідчить про те, що в кишечнику живуть різного роду паразити.

Онкологічні захворювання

Одна з найбільш страшних ознак, що свідчать про те, що в організмі відбуваються незворотні процеси. Пов’язано це з тим, що кількість паразитів досягло свого піку, вони стають джерелами появи пухлин та інших ознак наявності хвороби.

Дані ознаки є найбільш загальними. Крім них, у залежності від типу конкретного паразита, можуть з’являтися й інші ознаки. Причому, вони часом бувають абсолютно різними — від простого кашлю до астми. У будь-якому випадку, якщо ваш організм починає відчувати якийсь сторонній вплив, потрібно якомога швидше вживати заходів, інакше може бути пізно!

Джерело: HeadInsider