Статистика показує, що більше половини представників сильної статі хотіли б мати більший статевий член. Виявляється, існує натуральний спосіб збільшення його довжини.

Не злічити досліджень, які показували, що жінок не дуже хвилює розмір чоловічого статевого члена, і в ліжку вони велике отримують задоволення не від габаритів дітородного органу свого партнера, а від його практичних умінь. Але чоловікам цього не поясниш. Вони як і раніше незадоволені розміром пеніса, і понад 50% з них хотіли б його збільшити тим чи іншим способом. Деякі чоловіки звертаються в клініки краси для операцій, інші купують різного роду насоси і насадки в інтернеті, які інколи можуть призводити до сумних наслідків. Але існують натуральні способи збільшення розміру статевого члена, які не передбачають ніяких хірургічних операцій.

Читайте також:  Онколог перерахував фактори ризику розвитку раку щитовидної залози

Для початку, чоловікові потрібно скорегувати харчування. Устриці – добре відомий афродизіак, і вони позитивно впливають на отримання задоволення від сексу. Дослідження показують, що містять амінокислоти продукти харчування збільшують кількість статевих гормонів, які важливі для збудження і задоволення від сексу. В цілому, чоловікам, які хотіли б підвищити якість сексуального життя і збільшити розмір статевого члена, рекомендують частіше вживати морепродукти. Ті ж самі устриці містять цинк, який є активним і ключовим інгредієнтом різного роду харчових добавок, призначених для збільшення розміру пеніса. Це мінерал також сприяє нормальному функціоналу передміхурової залози і виробництва сперматозоїдів.

Читайте також:  Дерматолог перерахувала правила догляду за шкірою восени

Розмір статевого члена можна збільшити візуально за допомогою певних хитрощів. Наприклад, збривайте лобкове волосся, через що пеніс буде здаватися більше. Спробуйте схуднути, адже пивний живіт зримо зменшує розмір статевого органу. Нарешті, якщо ви знайшли мускулатуру, то це не тільки підвищить вашу загальну привабливість, але і позитивно вплине на сексуальне життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПЕНІС: ЧИ МАЄ РОЗМІР ЗНАЧЕННЯ

ЗБІЛЬШЕННЯ ПЕНІСА: МІФИ І РЕАЛЬНІСТЬ