Дуже часто люди незадоволені своєю зовнішністю і тілом. За статистикою жінки найчастіше мріють змінити груди, а чоловіки – розмір свого пеніса, внаслідок чого хочуть всіма можливими і неможливими методами вплинути на ситуацію, що склалася.

Причинами таких змін зазвичай є бажання підвищити почуття власної гідності, засвідчити свою мужність і силу, придбати почуття впевненості в ліжку і отримати захоплення жінок. Так, великий розмір статевого члена додає чоловікові впевненість у перевазі над іншими чоловіками, потенційними суперниками, але чи допоможе збільшення пеніса придбати всі ці якості, або вся справа в психологічному настрої? Пропонуємо розібратися і розвінчати деякі міфи.

Через зростаючого інтересу до даної теми були розроблені методики з проведення збільшення пеніса. Ось представлені найпопулярніші:

Естендер – це тренажер, який призначений для механічного розтягування тканин пеніса. Його надягають на статевий член і носять близько 8 годин щодня впродовж півроку. Але таким методом ефекту можна і не досягти.

Вакуумна помпа – спеціальна колба, яка одягається на геніталії, після чого з неї викачується повітря. Усередині колби формується зона зниженого тиску, що призводить до витягування тканин статевого члена. Застосування цього пристосування може пошкодити кровоносні судини і порушити кровообіг, наслідком чого стає знижена ерекція.

Читайте також:  Відверто про чоловіче здоров’я: важливі моменти, на які потрібно звертати увагу

Підвішування вантажу – це найпростіший спосіб, коли до пеніса підвішується невеликий вантаж, його потрібно носити кілька годин. У такого способу є недоліки: статевий член збільшується тільки в довжину, товщина залишається незмінною, якщо ви неправильно прикріпите вантаж, то це загрожує зниженням чутливості головки і навіть деформації статевого органу.

Лігаментотомія, або хірургічне втручання – за допомогою операції можна досягти збільшення пеніса на пару сантиметрів, але чи варто себе піддавати такій складній процедурі, адже існує ризик зазнати невдачі і не отримати очікуваний результат, не варто забувати про хворобливий реабілітаційний період. Такі операції спрямовані на виправлення товщини органу за допомогою закачування всередину невеликої кількості власної жирової тканини, взятої з будь-якої зручної частини тіла. Зазначимо, що такий ефект короткочасний, оскільки через обміну речовин в організмі все повернеться з часом на свої місця. Існують ще операції на зв’язках, що підтримують пеніс, тобто в її успішному результаті внутрішня частина, яка непомітна, виступає назовні. Але після такої операції на тілі залишаються шовні рубці і може бути зворотний ефект, коли пеніс ставав коротше від свого початкового розміру, це пов’язано з тим, що тканини, які були надрізані, приростають до дна таза і велика частина пеніса розміщується у внутрішній частині тіла.

Читайте також:  Відверто про чоловіче здоров’я: важливі моменти, на які потрібно звертати увагу

Медикаментозні препарати – ефектом таких пігулок є тільки якість ерекції, але ніяк не зміни в розмірі пеніса. Подібні ліки – це допоміжні препарати, непомірне їх використання може призвести до гормонального збою, що тягне за собою втрату ерекції.

Фізичні вправи – вправ для збільшення статевого органу не існує, є спільні фізичні навантаження, які підтримують організм в тонусі, а відповідно і окремі його частини. Приміром, заняття фітнесом і плавання покращують циркуляцію крові, покращують її приплив до статевих органів, налагоджують обмін речовин.

Масаж – це найбезпечніший і безболісний метод. Але він спрямований більшою мірою на виправлення викривлення статевого члена, оскільки викривлений пеніс доставляє певні клопоти і неприємні відчуття як чоловікові, так і жінці. Масаж, спрямований на збільшення довжини і товщини, може дати результат тільки за допомогою проведення процедур протягом декількох років з щоденними і старанними заняттями. Такий вид масажу є дуже виснажливим, його результат – 1-2 сантиметри в довжину і 1 сантиметр по колу.

Читайте також:  Відверто про чоловіче здоров’я: важливі моменти, на які потрібно звертати увагу

Не варто забувати і про негативні наслідки, тому необхідно розглянути всі можливі варіанти. Такими є: недосягнення бажаного результату, рубці, занесення інфекції, зміна нормального кута ерегированного пеніса, зниження чутливості і повна або часткова імпотенція.

Багато чоловіків задаються питанням, як збільшити статевий член, оскільки існує думка, що в сексуальному житті дуже важливу роль відіграє саме довжина, але перш ніж зважитися на один з вищезгаданих методів, подумайте про те, що вони не тільки болючі, але марні і дуже шкідливі , мають важкі наслідки.