Пора навести порядок. Швидше викидайте речі, які шкодять здоров’ю!

Освіжувачі повітря

Нешкідливі вони тільки в рекламі. Насправді, вони містять достатню кількість шкідливих речовин, щоб негативно вплинути на органи дихання, викликати алергічну реакцію, знизити імунітет і репродуктивні функції.

Якщо не вдається ліквідувати джерело запаху, використовуйте натуральні ефірні масла на основі цитрусових, хвої і запашних трав.

Пластикові обробні дошки

При зовнішній чистоті, вона швидко покривається подряпинами, в яких знаходять будинок патогенні мікроорганізми. Дерев’яні Обробні дошки містять деревну смолу, яка виконує знезаражувальну функцію. Варіант-скляні або керамічні поверхні для оброблення продуктів.

Губки для миття посуду

Безпечні перші два дні використання. Після цього, знезараження обійдеться набагато дорожче покупки нової. Якщо вас не влаштовує така частота заміни губок, поверніться до ганчірок, які знезаражуються кип’ятінням.

Засоби особистої гігієни

Зверніть увагу на засоби особистої гігієни. Зубна щітка, мочалка і гребінець готові нешкідливо служити вам три місяці, півроку і рік відповідно. Як давно ви їх міняли?

Додайте до списку на викид антибактеріальне мило і залежалися більше двох років спеції. Переберіть старе взуття. Наприклад, синтетична починає шкодити вже через півроку після початку експлуатації.