Раніше фахівці говорили , що мозок стає менш активним і втрачає якісь якісні функції на достатньо солідному віковому рубежі . Однак поріг деменції все більше зсувається до омолодження , а останні дослідження показують , що мозок починає «здавати позиції» вже на початку молодості.
 
Згідно з даними , опублікованими в науковому журналі PLoS ONE , здатність мозку міркувати і контролювати моторику може піти на спад досить рано – вже після 24 років. « Когнітивно-моторні функції мозку людини починають затухати » , – кажуть американські вчені , спираючись на дослідження , про яке докладно розповідається на сторінках журналу.
 
Дослідниками була зібрана велика група досліджуваних з 3305 чоловік у віці від 16 до 44 років. Під наглядом фахівців учасники грали в комп’ютерну гру StarCraft 2 , при цьому фіксувалися їх реакції і здатність вирішувати відразу кілька завдань одночасно.
 
Шляхом аналізу вчені встановили , що когнітивно-моторні функції мозку стають менш активними після 24 років. Цей висновок йде врозріз з висловлюваннями вчених , зробленими раніше , про те , що зниження когнітивних функцій мозку починається після 45 років. Ще раніше вважалося , що це відбувається тільки після 60-ти .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОЗОК УМІЄ ДУМАТИ НА ДВОХ МОВАХ ОДНОЧАСНО