У Великобританії медики склали список з 10 делікатних ознак, які насправді вимагають обов’язкового звернення до лікаря. Інакше, як попереджають лікарі, проблема тільки посилюється.

У списку еректильна дисфункція, яка найчастіше зустрічається у чоловіків старше 40 років. Представники сильної статі намагаються вирішити це питання самостійно, використовуючи сумнівні засоби. Консультація спеціаліста в будь-якому випадку необхідна, так як не виключаються проблеми зі здоров’ям, такі як діабет, низький рівень тестостерону або потовщення кровоносних судин.

Не виключені і такі фактори, як побічні дії ліків, зловживання алкоголем, куріння, стрес, втома. Жінки ж нерідко соромляться відвідати гінеколога через виділення з піхви. Кількість і їх текстура можуть варіюватися в залежності від сексуальної активності, вагітності або початку менструації, але не виключаються серйозні захворювання інтимного плану.

У цьому ж списку нетримання сечі, причину цього може визначити тільки лікар. В деяких випадках допомагають: зменшення в раціоні кофеїну, втрата ваги, вправи на тазові м’язи. Багато людей уникають говорити з лікарем про депресію, вважаючи, що вона пройде самостійно.

Насправді ж розлад здатний значно погіршити стан здоров’я в цілому. В залежності від тяжкості, лікування варіюється від фізичних вправ, розмовної терапії, антидепресантів до комбінованого підходу. З запахом тіла можна боротися антиперспірантами і дезодорантами, регулярно прати одяг, збільшити частоту гігієнічних процедур.

Важливо розуміти, чим викликане це явище, можливо це гормональні зміни, діабет і захворювання нирок або печінки, що визначить тільки медичний працівник. Сором викликає і геморой, чоловіки і жінки намагаються впоратися з ним самостійно, чого робити не варто.

Тривожний розлад не рекомендується залишати без уваги, так як не виключені проблеми з серцево-судинною діяльністю. Варто взяти до уваги і те, зазначають британські медики, що в деяких випадках неприємний запах з рота може вказувати на серйозні проблеми, починаючи від інфекції до деяких видів раку. Поширена дріжджова інфекція, іменована молочницею, може вражати як чоловічі, так і жіночі статеві органи, пахви і шкіру між пальцями.

Хоча вона не класифікується як інфекція, що передається статевим шляхом, пацієнтам потрібна допомога експерта. Є багато причин закрепів, деякі з найбільш поширених з них включають в себе дефіцит клітковини в раціоні, недостатнє вживання рідини, стрес і занепокоєння, побічний ефект ліків. Якщо зміни в дієті і способі життя не допомагають, то варто відвідати медзаклад.

Джерело: МедікФорум