Відомий медик Вільям Лі очолює Angiogenesis Foundation-організацію, що займається пошуком нових підходів до лікування захворювань. Він назвав продукти, завдяки яким ризик розвитку онкології може бути знижений.

За словами фахівця, так 95% раку викликано зовнішніми факторами, тобто нездоровим харчуванням. Особливо важливо звернути увагу на овочі і в першу чергу – на томати, які містять пігмент лікопін. Саме він гальмує процес мутації здорових клітин в організмі.

Не менш важливі продукти, що містять флавоноїди-рослинні поліфеноли, які є потужними антиоксидантами. Відомі своїми оздоровлюючими властивостями традиційні дієти, наприклад, Середземноморська, багаті флавоноїдами.

Флавоноїди містяться, в тому числі, в зеленому чаї, цитрусових, петрушці, чорниці, горіхах, квашеній капусті, сої, а також в темному шоколаді. Саме на ці продукти радить «налягати» доктор Лі.

За станом людей, які дотримувалися принципів Лі, стежили більше 20 років. В експерименті брали участь 56 000 чоловік. Відзначається, що максимального ефекту домоглися учасники, що вживали флавоноїди в кількості 500 міліграмів в день.