ГоловнаНовини Здоров'яНазвано 16 проблем зі здоров’ям, які найбільше стосуються жінок

Названо 16 проблем зі здоров’ям, які найбільше стосуються жінок

Зарубіжні медики представили увазі 16 проблем зі здоров’ям, які найбільше стосуються жінок. Однією з них є синдром розбитого серця.

Пробіотики і головні болі

Згідно з даними, у представниць прекрасної статі в два рази частіше за чоловіків діагностуються тривожні розлади. Жінки з таким же показником мають зв’язок з депресією, що викликано безліччю причин, серед яких вагітність, коливання рівня жіночих гормонів під час менструального циклу, менопауза. Остеопороз також зустрічається частіше у осіб жіночої статі, цьому є кілька пояснень: менша щільність кісток, пов’язана з статтю, більша тривалість життя. У цьому ж списку рак грудей, пов’язаний найчастіше з генетикою. Більше 80 різних аутоімунних захворювань відносяться до жінок, дослідники поки не можуть з’ясувати, що є виною цьому.

Читайте також:  7 доступних продуктів, які допомагають стабілізувати рівень цукру в крові

Інсульти призводять до передчасної смерті частіше жінок, а відмінними від чоловіків факторами ризику є: прийом протизаплідних таблеток, вагітність, використання замісної гормональної терапії. Дами перевершують протилежну стать і за кількістю фактів нетримання сечі, часта причина – дітонародження. Інфекція сечовивідних шляхів має пряме відношення до осіб жіночої статі, так як уретра у них коротші, ніж у чоловіків. Це полегшує бактеріям шлях до сечового міхура. Синдром хронічної втоми має відношення до представниць прекрасної статі більше з-за навантаження, що стосується як сімейного життя, так і трудовий.

Кистьовий тунельний синдром, за словами вчених, частота його діагностування у жінок пояснюється тим, що кістки зап’ястя у них менше, а це означає, – сухожилля і нерви ущільнені. Це також може бути пов’язано з генетикою або гормональними змінами. Звертаються до лікаря дами частіше і з сильними головними болями.

Читайте також:  Названі ознаки нестабільного рівня цукру в крові

Захворювання щитовидної залози теж мають зв’язок з жінками, поясненням служить гормональний фон. Іншими недугами, які найбільше зустрічаються є: синдром роздратованого кишечника, трихотиломанія, дерматиломанія, синдром розбитого серця.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News