Вчені розповіли про корисні для здоров’я властивості чаю з кульбаб. За їх словами, рослина має низку переваг, серед яких поліпшення травлення, а також зовнішнього вигляду шкірного покриву.

В кульбабці міститься вітамін К, що підтримує здоров’я кісток і серця. Як кажуть дослідники, рослина забезпечує більше 500% необхідності в ньому. Якщо пити чай з кульбаби, можна уникнути появи дефіциту вітаміну, збільшити рівень мінералізації кісток, згортання крові.

Також напій сприяє поліпшенню функцій мозку і здоровому метаболізму. Приготування чаю з рослини здатне надати допомогу людям, які мають діабет, збереження безпечного показника цукру в крові. Завдяки сечогінній ефекту напій прибирає зайвий цукор в тілі.

Читайте також:  Ніч перед телевізором може призвести до деменції

Рослина використовується і для підтримки правильного потоку жовчі, яку виробляє печінка. У чаї з кульбаби знаходиться вітамін С і інші корисні компоненти, які виступають помічниками в очищенні органу, підтримуванні засвоєння мінералів, зменшенні запалень і запобіганні захворювань.

Ще одна корисна властивість – забезпечення великою кількістю антиоксидантів. Дослідження, проведене 8 років тому, дало зрозуміти, що вони усувають пошкодження клітин і борються з вільними радикалами в тілі, що сприяють онкології і раннього старіння.

Серед потрібних людині речовин, що містяться в кульбабі, можна знайти вітамін А, що поліпшує зір, неврологічні функції і стан шкірного покриву. Це також антиоксидант, який допомагає у зменшенні вільних радикалів, які пошкоджують ДНК. Одна чашка зелені напою з рослини дає більше 100% денної норми вітаміну А.

Читайте також:  Гастроентеролог розповіла як м'яко полегшити симптоми

Для зміцнення здоров’я можна зробити чай з кульбаби, проваріть у воді столову ложку стебел або квітів на протязі 30 хвилин. Чайні пакети з рослини можна купити в супермаркетах і аптеках. Ще можна обсмажувати її коріння, щоб вийшов напій, схожий з кавою. При алергічній реакції на амброзію і схожі рослини, наприклад, ромашку, хризантему і нагідки, не можна вживати кульбаби.