ГоловнаНовини Здоров'яНазвано 3 продукти, які негативно впливають на вироблення тестостерону і потенцію

Названо 3 продукти, які негативно впливають на вироблення тестостерону і потенцію

Експерти в галузі медицини і здоров’я назвали 3 продукти харчування, котрі негативно впливають на вироблення тестостерону в організмі чоловіків. Цей гормон відповідає за потенцію, м’язову масу і фізичний стан представників сильної статі.

соя

Серед факторів, що впливають на вироблення тестостерону в організмі чоловіків, експерти називають стрес, вік і неправильне харчування. Останній ні в якому разі не можна недооцінювати, оскільки вживання деяких продуктів здатне знизити статеву активність, що в цілому негативно позначається на якості життя.

Так, в першу чергу шкідливою для чоловічого організму, за словами фахівців, є соя, яку, наприклад, додають при виготовленні різних м’ясних напівфабрикатів. Екстракт даного харчового продукту активізує вироблення жіночих гормонів і пригнічує чоловічі, що призводить до надмірних жировим відкладенням в районі живота і стегон, проблем з потенцією і емоційним сплескам.

Читайте також:  Продукти харчування, які можуть викликати депресію

Другий, продукт, котрий негативно впливає на рівень тестостерону – випічка, а також вироби їх дріжджового тіста. Їх вживання знижує на третину вироблення гормону і стимулює викид інсуліну. Також не варто чоловікам часто пити пиво. Цей пінний напій підвищує рівень фітоестрогенів і негативно відбивається на лібідо.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News