Зарубіжні експерти представили увазі 5 найшкідливіших звичок, які можуть прискорити появу зморшок. Однією з них є хронічне недосипання.

Не тільки жінки, але і чоловіки страждають від появи ранніх зморшок в молодому віці, так як вони з’являються на найпомітніших місцях навколо очей, рота і чола, що надає людині більше років. При цьому експерти попереджають, нерідко всьому виною неправильні звички.

Зокрема, перебування на сонці, незважаючи на його користь для здоров’я шкіри, завдає непоправної шкоди при надмірності впливу ультрафіолетових променів, що важливо взяти до уваги, як і депресію і напругу, які безпосередньо пов’язані з погіршенням зовнішнього вигляду.

Читайте також:  Два продукти, через які можуть боліти суглоби

Ще одна шкідлива звичка – недолік вживання питної води, так як рідина допомагає зволожувати шкіру і надає їй гнучкість. Рекомендована норма – близько 2-х літрів в день.

Харчування також пов’язане зі здоров’ям і красою, в зв’язку з чим експерти радять їсти продукти, багаті Омега-3 – ненасиченими жирними кислотами, які насичують шкіру вологою і необхідною кількістю антиоксидантів. Не менш гарні в цьому відношенні цитрусові за рахунок вмісту вітаміну С, що є незамінним помічником в утворенні колагену. У цьому ж списку: горіхи, зелені та червоні овочі, оливкова олія. Звичка ж їсти фастфуд, перероблені харчові вироби призводять до передчасного старіння шкірного покриву.

Читайте також:  Ці 6 «здорових» закусок можна з'їсти, коли хочеться солодкого

Недолік сну теж впливає на шкіру несприятливим чином. Суть полягає в тому, що робота людського організму, в тому числі і шкіри, підпорядкована певним біоритмам, порушення яких загрожує передчасним старінням.