Індійські медики представили увазі 4 важливі ознакі раку щитовидної залози, які ні в якому разі не можна ігнорувати. Одним з них є захриплість голосу.

Рак щитовидної залози – це злоякісна пухлина, що розвивається з фолікулярних або з С-клітин. Залежно від гістопатологічної будови, захворювання класифікують як папілярне, фолікулярне, медулярне і анапластичне. Небезпека ж полягає в тому, що стан протікає нерідко безсимптомно, в зв’язку з чим недуга отримала назву «тихий вбивця», тому вкрай важливо розпізнати ознаки на ранньому етапі. Зокрема, сигналом служить утруднене дихання, що пов’язано зі зростаючим злоякісним новоутворенням, яке поширюється на дихальні шляхи. Знаком є і захриплість голосу, що найчастіше ігнорується і списується на інші недуги.

Постійний кашель також може бути симптомом раку щитовидної залози, що часто приймається за звичайну застуду, в зв’язку з чим слід негайно звернутися до лікаря для виключення ризиків. Ще одна ознака, яка ігнорується і вводить в оману – незрозуміла втрата ваги, адже орган ендокринної системи організму бере активну участь в регулюванні обміну речовин.

Варто відзначити, пацієнти, які перенесли онкологічні захворювання, мають різні прогнози. Багато що залежить від типу пухлини, стадії виявлення, місця розташування, темпів зростання новоутворення. Саме тому не можна залишати без уваги будь-які ознаки нездужання.