Експерти в галузі медицини і здоров’я стверджують, що напої з низьким вмістом алкоголю можуть приносити організму людини шкоду більшу, ніж міцне спиртне. Фахівці назвали 5 особливо небезпечних спиртних напоїв.

В першу чергу експерти говорять про пиво, вживання якого абсолютно непомітно для людини може перетворитися в алкогольну залежність. Це відбувається через активне вироблення дофаміну, який викликає задоволення під дією складових пінного слабоалкогольного напою.

Крім того, при вживанні пива чоловіками в їх організмі відбувається викид жіночих статевих гормонів, що відбивається на зовнішності представників сильної статі, а у жінок цей алкоголь може провокувати розвиток онкологічного захворювання.

Читайте також:  Онколог розповів, чи можна «жити довго та щасливо з раком 4-ї стадії»

Шампанське також небезпечне для людини, так як нерідко призводить до інтоксикації організму, зниження зору або харчового отруєння.

Третій вид небезпечних алкогольних напоїв – коктейлі, негативно впливають на роботу печінки і серцево-судинної системи. У більшості випадків ця суміш різних видів алкоголю містить багато калорій, а це загрожує ожирінням.

До того ж деякі коктейлі можуть руйнувати зубну емаль. У білому вині під впливом часу з’являються сульфіти, які є причиною алергій, головних болів і важкого похмільного синдрому, а червоне вино містить одночасно етанол і метанол, надмірно «навантажують» печінку.