Психолог Джеймс Коан, який представляє університет Шарлоттсвілля, розповів, до чого призводить відсутність інтимної близькості у жінок. Згідно з твердженням фахівця, утримання здатне внести зміни в тіло і розум людини.

Статевий акт є не тільки фізичним, а й емоційним зв’язком. “При інтимній близькості у людини виділяються гормони, які означають хороше самопочуття, в тому числі окситоцини і ендорфіни”, – повідомив експерт. Також дані гормони виробляються при поцілунку, обіймах і прихильності в цілому. Однак, за словами Коана, оргазм краще допомагає розслабитися. Людина, що не займається сексом, не впаде в депресію, але у нього може спостерігатися низький моральний дух і виникати підвищена тривожність. Однак при відмові від інтиму ризик інфекцій, які передаються статевим шляхом, знижується.

Читайте також:  Медик пояснила, чим шкідливий оселедець під шубою

Сексопатолог Джордін Віггінс зазначає, при відсутності сексу люди перебувають в більш збудженому стані, ніж зазвичай. Але це характерно не для всіх. У людини може бути знижений або підвищене лібідо. Деякі люди не прагнуть до активної інтимного життя, проте є й такі, хто не здатний відмовитися від сексу і навіть думає про це дуже часто.

У жінок, які переживають період менопаузи відсутність інтиму може спровокувати ослаблення стінки піхви в результаті зниження кровотоку, після чого після при відновленні інтимної близькості відчувається біль. Також це здатне привести до зменшення кількості мастила. Ознаки ПМС можуть знову з’являтися, Якщо жінка відчуває задоволення. Це пояснюється активною роботою матки, що зменшує симптоми.

Читайте також:  Дослідження: які чоловіки здаються жінкам привабливими

Джерело: actualnews