Раціон відіграє важливу роль у підтримці імунної системи. В умовах пандемії коронавірусу як ніколи важливо стежити за цим. Фахівці розповіли, які 7 продуктів необхідні для зміцнення імунітету.

Цитрусові фрукти, такі як грейпфрут, апельсин, мандарин, лимон і лайм, багаті антиоксидантами. Вони містять вітамін С, який допомагає боротися з бактеріями і зменшити симптоми застуди.

Оливкова олія (extra virgin) є корисною добавкою, яка містить велику кількість жирних кислот, а завдяки вітаміну Е і антиоксидантів має протизапальні властивості. Вживання масла здатне захистити від інфекцій і хронічних захворювань. Воно також вважається корисним жиром, який допомагає в підтримці здорової ваги, повідомляє Morocco World News.

Третій продукт-простий йогурт. Він містить велику кількість білка і вітаміну D, що сприяє зміцненню кісток. Йогурт – джерело пробіотиків, які покращують травлення, полегшують синдром роздратованого кишечника і знижують ризик серцевих захворювань.

Броколі – ще одне джерело вітамінів, таких як А, С і Е, що приносить користь організму в цілому і зміцнює імунну систему. Шпинат також має корисні властивості. Наприклад, завдяки високому вмісту клітковини, магнію, заліза і вітамінів С і Е він зменшує симптоми хвороби і забезпечує організм необхідними поживними речовинами для поділу клітин і відновлення ДНК.

Люди століттями використовували імбир для лікування симптомів застуди або грипу, таких як лихоманка, біль у горлі і нудота. Протизапальні та антиоксидантні речовини в імбирі підвищують здатність боротися з хворобами і навіть можуть допомогти запобігти таким серйозним захворюванням, як рак. Останній у списку-солодка картопля, що містить магній, калій, вітаміни А, С і В6, а також антиоксиданти, які захищають шкіру від пошкоджень і підтримують здоровий зір.