Екзотичні делікатеси виглядають апетитно, але мало хто знає, що вони запросто можуть бути смертельно небезпечними. Експерти провели дослідження і назвали страви, здатні вбити людину.

Риба Фугу подається в ресторанах Японії. У виді міститься отрута тетродотоксин, що викликає дихальний параліч і смерть. Щоб насолодитися смаком рідкісної страви і не померти, варто знайти професійного кухаря.

Саннакчі – страхітлива страва зі щупальцями, які звиваються на тарілці, яку традиційно подають в Кореї. Восьминіг не отруйний, але під час поїдання може присмоктатися до горла і закрити дихальний прохід, викликавши задуху.

Жаба-бик мешкає в Намібії і дуже отруйна. Незважаючи на небезпеку, місцеві жителі люблять їсти гігантську особину. Жаб збирають в сезон дощів, коли вони стають менш отруйними. Для правильного приготування необхідно спочатку видалити всі внутрішні органи.

Читайте також:  Збудники невиліковних пріонних захворювань можуть ховатися у м'ясі

Молюски в раковинах, які виросли в брудній воді, накопичують токсини, тому перед приготуванням їх потрібно витримувати в спеціальних формах для очищення. Якщо мідій неакуратно розкрили, в них можуть залишитися осколки, здатні поранити ротову порожнину.

Продовження на наступній сторінці: 1 2