Американські дослідники виявили, що волоські горіхи можуть захистити від виразкового коліту, захворювання кишечника, яке викликає стійке запалення і утворення виразок в травному тракті. Вони вважають, що велика кількість протизапальних сполук в волоських горіхах сприяло зменшенню не тільки запалення шлунка, але і ризику раку товстої кишки.

Щоденне вживання волоських горіхів захищає від запалення, що викликає виразку

Протягом багатьох років дослідження звеличували корисні для здоров’я властивості різних горіхів. Серед багатьох відомих деревних горіхів англійські волоські горіхи (Juglans regia), як кажуть, містять найбільшу кількість альфа-ліноленової кислоти (ALA), незамінної жирної кислоти омега-3, яка може допомогти знизити кров’яний тиск і рівень холестерину в крові.

Волоські горіхи також багаті корисними сполуками, такими як фенольні антиоксиданти, які можуть допомогти запобігти різним захворюванням, включаючи діабет, неврологічні розлади, запальні захворювання та рак. Крім того, дослідження показали, що високий вміст клітковини в волоських горіхах корисний для людей, які страждають на IBD.

Пацієнти з хворобою Крона або виразковим колітом зазвичай переживають чергуються періоди ремісії і загострення. Одним з факторів, що впливають на прогресування захворювань, є дієта.

“Дієта, збагачена волоськими горіхами, може змінити загальний метаболічний стан товстої кишки у бік того, що здатне протистояти ульцерогенним діям, викликаним DSS-пошкодженням”, – написали дослідники у своєму звіті.

Вони також сказали, що регулярне вживання волоських горіхів може поліпшити ліпідний обмін і збільшити вироблення антиоксидантів в товстій кишці.

Джерело: Food News