Включення цих продуктів в регулярний раціон значно покращує здатність організму боротися з виникненням раку, – все тому, що вони містять природні сполуки з потужними антиканцерогенними властивостями.

Фахівцями в області харчування були названі кращі доступні продукти для боротьби з виникненням раку. Їх доводи опублікував портал Food News.

Броколі. Містить високий рівень рослинної речовини сульфорафану, що володіє здатністю інгібувати ріст ракових клітин, викликати апоптоз (запрограмована загибель клітин в пухлинах).

Морква. Відрізняється високою концентрацією бета-каротину, антиоксиданту, чиє споживання асоціюється зі зменшенням ризику раку простати, легенів, молочної залози.

Квасоля. Чисте корисне джерело високоякісного білка і харчових волокон. Ця клітковина відіграє важливу роль у профілактиці раку. Великі дослідження раку показують, що активне споживання бобових допомагає ефективно боротися з виникненням колоректальних пухлин.

Читайте також:  Вчені назвали захворювання, яке підвищує ризик хвороби Альцгеймера в 11 разів

Кориця. Популярна спеція може допомогти запобігти поширенню ракових клітин в організмі. Експерти вважають, що протиракова активність кориці пов’язана з дією її протизапальних і антиоксидантних інгредієнтів.

Горіхи. Гарні для боротьби з виникненням запалень, що збільшують ризик розвитку раку товстої кишки. Бразильські та волоські горіхи багаті селеном, мікроелементом, пов’язаним зі зниженим ризиком раку легенів, пухлин молочної залози.

Куркума. Її головний компонент куркумін знижує активність ракових клітин товстої кишки.

Цитрусові. Їх регулярне вживання пов’язане з більш низьким ризиком розвитку раку органів шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів. Подібний ефект пояснюється високим рівнем вітаміну С, що є потужним антиоксидантом. Цитрусові також можуть мінімізувати ризик розвитку раку підшлункової залози.

Читайте також:  Аматорський бокс пов'язали зі старечим недоумством

Насіння льону. Маючи високий вміст клітковини та жирних кислот омега-3 з їх протизапальним впливом, продукт може допомогти запобігти зростанню пухлинного утворення. Їх споживання корелює зі зниженим ризиком раку молочної залози і простати.

Помідори. Рослинна сполука лікопін зустрічається в основному в томатах і є потужним антиоксидантом, який підвищує здатність імунних клітин пригнічувати розвиток злоякісних процесів (наприклад, в молочній, передміхуровій залозах).

Часник. Активні рослинні сполуки продукту наділяють його вираженими протизапальними і антиоксидантними властивостями, що дозволяють пригнічувати ріст пухлин. Крім того, часник допомагає відновити клітинну ДНК після пошкоджень, викликаних раковими клітинами.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News