ГоловнаНовини Здоров'яНазвано найкращі домашні способи боротьби із зубним болем

Названо найкращі домашні способи боротьби із зубним болем

На жаль, з цією проблемою стикався практично кожен житель нашої планети на тому чи іншому відрізку життя. Експерти назвали 7 найбільш ефективних натуральних засобів боротьби із зубним болем.

Зубний біль

Почнемо з того, що зубний біль складається з трьох різних часових відрізків, викликаних особливостями людської психології. На першій фазі людина мириться з зубним болем, будучи впевненим у тому, що він сам по собі зникне через кілька годин або днів. Ми продовжуємо відкладати візит до зубного лікаря, і в результаті зуби болять тижнями та місяцями. У реальності, в цей момент відбувається їх руйнування, яке може виявитися необоротним. На другій фазі люди вирішуються вдатися до якихось таблеток, коли зубний біль стає більш чутливим. Саме в цей момент наша кухня перетворюється в маленький філія аптеки. Нарешті, на третій стадії ми все-таки починаємо відвідати зубного лікаря. На жаль, дуже часто трапляється так, що зробити що-небудь для порятунку зуба буває вже пізно. Ось чому вкрай важливо своєчасно звертатися до стоматолога.

Читайте також:  Солодощі загрожують появою раку і хвороби печінки

Але якщо цей візит з якихось причин відкладається, то можна спробувати на якийсь час вгамувати зубний біль за допомогою простих і доступних домашніх засобів. Почніть з крижаного компресу, який слід додати до щоки. Лід знижує інтенсивність запальних процесів. Не забувайте про гвоздичне масло, яке століттями використовується саме для боротьби із зубним болем. Чашка гарячої води з розмішаною в ній сіллю може стати прекрасним засобом для полоскання рота, знижує рівень зубного болю. Дані полоскання можна повторювати так часто, як вам цього хочеться.

Читайте також:  Дівоча пліва: 7 фактів і міфів

Серед інших олій, які можна використовувати для полоскання рота, називають соняшникову або кунжутну. Іноді їх буває достатньо навіть для боротьби з симптомами гінгівіту. Зітріть кілька часточок часнику для того, щоб з них виділився компонент під назвою алліцин, що володіє протизапальною дією. Допомагає часник і маленьким дітям, і для них він абсолютно безпечний. Спробуйте пожувати корінь лакриці, який часто полегшує біль. Нарешті несинтетична камфора у вигляді кубиків теж дає певний ефект, для досягнення якого необхідно докласти один з цих кубиків до проблемного зуба. Але тільки пам’ятайте про те, що якщо причиною зубних болів є дірка в зубі, то ніякі з названих засобів у довгостроковій перспективі вам не допоможуть. Вирушайте до стоматолога для встановлення пломби, поки не пізно.

Читайте також:  Вчені пояснили залежність від картопляних чіпсів

Джерело: МедікФорум

Читайте також:Корисно прочитати