І чоловіки, і жінки, які люблять напої, що містять цукор, можуть піддаватися більш високому ризику випадання волосся.

Різні причини, від неправильного харчування до супутніх захворювань можуть закласти основу для випадання волосся. Але деякі тригери випадання волосся можна усунути та змінити. Останні дослідження показують, що популярні напої можуть грати в надмірній втраті волосся, пише Express.

Незалежно від того, чи виберете ви склянку охолодженого лимонаду під час їжі або відкриєте банку енергетичного напою, щоб подолати полуденний спад, у кожного є улюблений напій із цукром.

Хоча час від часу наливати склянку газованого напою абсолютно нормально, ви не хочете, щоб це стало повсякденним явищем.

Нове дослідження попереджає, що вживання підсолоджених цукром напоїв може збільшити ризик випадання волосся у чоловіків на 42 відсотки. Солодкі напої можуть прискорити випадання волосся – від енергетичних напоїв до газованих напоїв, спортивних напоїв та чаю з цукром.

Вивчивши понад 1000 чоловіків, дослідницька група попросила учасників споживати від одного до трьох літрів напоїв щотижня. У тих, хто вживав більше одного солодкого напою на день, ризик випадання волосся був на 42% вищим.

Чоловіки, які зізналися, що страждають від випадання волосся, також сказали, що споживають у середньому 12 підсолоджених напоїв на тиждень.

«Жінки також мають бути обережними у вживанні енергетичних напоїв. Вміст кофеїну та цукру в енергетичних напоях може мати такий самий вплив на жінок, як і на чоловіків».

Одна з причин, через яку ці напої шкідливі для волосся, пов’язана з високим вмістом кофеїну. Кофеїн може зменшити приплив крові до волосяних фолікулів, звужуючи кровоносні судини у шкірі голови. Це може призвести до того, що волосся стане слабким і випаде.