Як стверджують представниці прекрасної статі, найпоширеніші чоловічі переживання, що стосуються інтимного життя, насправді не мають значення.

Користувачі одного з популярних англомовних форумів винесли на обговорення тему міфів про секс, в які вірять чоловіки. Один з користувачів розповів, що переживає з приводу тривалості статевого контакту. За його словами, він ніколи не займався сексом довше дев’яти хвилин. Щоб з’ясувати, чи варто переживати з цього приводу, він вирішив обговорити це питання з іншими користувачами.

Багато відгукнулися на його заклик. Деякі чоловіки розповіли, що з віком зрозуміли, як важлива прелюдія і повага до бажань партнерки. При цьому, як вони вважають, що тривалість статевого акту не грає серйозного значення.

Більшість жінок погодилися з цією точкою зору. Деякі з користувачок звернули увагу чоловіків на те, що багатогодинний секс насправді не є межею мрій жінок. Вони вважають, що в тривалих відносинах найважливіше – прислухатися до відчуттів і бажань партнера.

Жінки наполягають, що будь-які питання, пов’язані з інтимним життям, потрібно обговорювати – у всіх є свої переваги. При цьому багато користувачів зізналися, що соромляться говорити з партнером про свої бажання.

На думку багатьох жінок, які взяли участь в обговоренні, чоловіки найчастіше переживають через тривалість статевого акту і свого “розміру”. Але при цьому жінки вважають ці фактори несуттєвими, а багато хто навіть вважають за краще уникати чоловіків зі значним розміром.

До речі, деякі користувачки закликали чоловіків перестати будувати здогади про жіночі уподобання в сексі на основі порнофільмів, так як вони мають дуже мало спільного з реальністю.