ГоловнаНовини Здоров'яЖінки розвінчали чоловічі міфи про секс

Жінки розвінчали чоловічі міфи про секс

Як стверджують представниці прекрасної статі, найпоширеніші чоловічі переживання, що стосуються інтимного життя, насправді не мають значення.

Секс

Користувачі одного з популярних англомовних форумів винесли на обговорення тему міфів про секс, в які вірять чоловіки. Один з користувачів розповів, що переживає з приводу тривалості статевого контакту. За його словами, він ніколи не займався сексом довше дев’яти хвилин. Щоб з’ясувати, чи варто переживати з цього приводу, він вирішив обговорити це питання з іншими користувачами.

Багато відгукнулися на його заклик. Деякі чоловіки розповіли, що з віком зрозуміли, як важлива прелюдія і повага до бажань партнерки. При цьому, як вони вважають, що тривалість статевого акту не грає серйозного значення.

Читайте також:  5 факторів, що впливають на молодість і красу

Більшість жінок погодилися з цією точкою зору. Деякі з користувачок звернули увагу чоловіків на те, що багатогодинний секс насправді не є межею мрій жінок. Вони вважають, що в тривалих відносинах найважливіше – прислухатися до відчуттів і бажань партнера.

Жінки наполягають, що будь-які питання, пов’язані з інтимним життям, потрібно обговорювати – у всіх є свої переваги. При цьому багато користувачів зізналися, що соромляться говорити з партнером про свої бажання.

На думку багатьох жінок, які взяли участь в обговоренні, чоловіки найчастіше переживають через тривалість статевого акту і свого “розміру”. Але при цьому жінки вважають ці фактори несуттєвими, а багато хто навіть вважають за краще уникати чоловіків зі значним розміром.

Читайте також:  Розумний і щасливий: які продукти корисні для мозку

До речі, деякі користувачки закликали чоловіків перестати будувати здогади про жіночі уподобання в сексі на основі порнофільмів, так як вони мають дуже мало спільного з реальністю.