Молоко, кава, соки були включені фахівцями в список напоїв, що допомагають людині продовжити життя.

Говорячи про молоко, медики зазначили, що при надмірному вживанні цей продукт може і нашкодити здоров’ю, – але при помірній присутності лактози в раціон ймовірність отримати проблеми з серцево-судинною системою знижуються приблизно на 15-20 відсотків.

Що стосується кави, то її регулярний прийом в обсязі не більше двох чашок в день сприятимуть поліпшенню роботи серця і прискоренню метаболізму.

Апельсиновий сік багатий мікроелементами і вітамінами, які захищають організм від розвитку онкологічних захворювань. Експерименти вчених показали, що з апельсинового соку організм краще засвоює каротиноїди краще, ніж з плодів апельсина. Пігменти-каротиноїди називають «вітамінами довголіття»: їх споживання захищає від розвитку раку легенів, а в поєднанні з високим вмістом вітаміну С і флавоноїдів в апельсиновому соку ефективно знижують ймовірність появи серцево-судинних захворювань.

Також продовження життя може сприяти вишневий сік. Цей напій насичений залізом і магнієм – головним «жіночим» мінералом. Його регулярний прийом нормалізує рівень гемоглобіну, ефективно бореться з інфекціями сечовивідних шляхів. Також встановлено, що вишневий сік має антиканцерогенну дію, знижуючи ризик розвитку багатьох видів раку.

Джерело: МедікФорум