Кашель в сезон хвороб – справа звичайна, проте не всі знають, як краще його лікувати. Існує три типи ліків від кашлю, і розбиратися в нюансах їх використання дуже корисно.

Правильно підібрані ліки повинні допомагати організму без проблем звільнятися від вироблюваного слизу і очищати дихальні шляхи. Якими саме ліками краще лікувати кашель? У практичній медицині розрізняють три основні групи таких препаратів.

Протикашльові засоби. Ця група ліків від кашлю впливає на кашльовий центр в головному мозку, блокуючи сигнали, що викликають бажання кашляти. Подібними засобами краще лікувати болісний сухий кашель, що виникає нападоподібно кілька разів протягом доби. При відходженні мокроти такі ліки від кашлю приймати не можна. Їх прийом загалом необхідно погоджувати з лікарем.

Муколітики. Даний вид ліків від кашлю краще приймати в тих випадках, коли відходить густа мокрота – препарати її розріджують і полегшують звільнення від неї.

Відхаркувальні засоби. Ці ліки краще приймати при відходженні рідкої мокроти і вібруючому кашлі. Використання відхаркувальних препаратів прискорює одужання – відновлюють слизову і знімають роздратування. Фахівці радять застосовувати ліки на рослинній основі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МІФИ І ПРАВДА ПРО КАШЕЛЬ

ЛІКУЄМО КАШЕЛЬ: ШВИДКО ТА ЕФЕКТИВНО

ВСЕ ПРО ЛІКУВАННЯ КАШЛЮ ТА ОРГАНІВ ДИХАННЯ

Джерело: МедікФорум