Сніданок – справді найважливіший прийом їжі протягом дня. Чергове дослідження підтвердило, що його перепустка серйозно шкодить інтелекту.

Китайські вчені провели дослідження, в якому взяли участь 3342 людини. Усі вони були чоловіками із середнім віком у 62 роки.

Дослідники аналізували їх харчові уподобання, і особливо звичку до вживання сніданку чи відмови від нього. А тести на інтелект проводилися телефоном, вони оцінювали пам’ять, математичні здібності та інші характеристики.

Природно, що дослідники враховували різні чинники життя і здоров’я, які здатні впливати на інтелект. Але навіть з їх врахуванням було встановлено, що їда за рівномірним графіком найкраще зміцнює когнітивне здоров’я.

А ось пропуск сніданку збільшує ризик його порушень. Отримані результати повністю збігаються з аналогічними висновками під час попередніх досліджень, які стосуються дітей, підлітків та молодих людей, які часто пропускають їжу.

Відмова від сніданку з будь-якої причини зрештою виявляється контрпродуктивною. Багато людей поспішають і не вважають себе голодними вранці, через що відмовляються від ранкового прийому їжі. Це неправильно, як і неякісний сніданок, що складається тільки з простих цукрів на зразок шоколадного батончика. Він також негативно впливає на інтелект.